Nirvana Hotels | Mediterranean Kids

ÇOCUKLARA ÖZEL

Çocuklarınızla gelin, çocuksuz tatil yapın.
Küçük eğlenceler, büyük mutluluklar...

Minik konuklarımız ve biz güne yoga ile başlıyoruz (30 dakika). Günümüz sabah jimnastiği ile devam ediyor, ardından kengo, jenga ve su oyunları oynuyoruz. Birlikte pizza yapıyor, alçı ile el becerilerimizi geliştiriyor, tatili unutulmaz bir anıya dönüştürmek için şişe boyuyor ve oyun hamuru oynuyoruz. “Crispy Kulüp Konsepti” ile çocuklarımız eğlensin, eğlenirken öğrensin istiyoruz.

Mini Club
4-7 Yaş

Günümüze jimnastik, yoga, su jimnastiği, 3D çiçek yapımı ve alçı uygulamaları ile başlıyoruz. Daha sonra çocuklarımızın el becerilerini geliştirmek için pizza, kokteyl ve bileklik yapıyor, Twister ve Mikado gibi oyunlar oynuyor, sıcak ve soğuk oyun hamurlarıyla oyuncaklar yaratıyoruz. Daha sonra bu yaş grubuna uygun olan basketbol, dart gibi spor dallarında turnuvalar düzenliyoruz.

Maxi Club
8-12 Yaş

Her sabah günlük aktivitelerimize bir toplantı ile başlıyoruz. Çocuklarımızın eğlenceli bir gün geçirmesi için dart, jenga, tavla, Mikado, boccia, Bil Bakalım Kim?, pingpong oynuyoruz. Öğleden sonra futbol, frizbi, voleybol, basketbol ve play-station aktiviteleri düzenliyor, isteyen çocuklarımıza barmenlik ve DJ’lik eğitimi veriyoruz.

Teenage Club
13-17 Yaş
TATİLİN RENKLERİ

Taş boyama, elleri boyama, yüz maskesi, balon boyama, ponpon uygulama ,parmak boyama ile tatilin renklerini birlikte boyuyoruz.

HADİ OYUN OYNAYALIM

Öğleden sonra turnuvalarımız başlıyor ve dart, futbol, boccia, golf, basketbol, bowling gibi aktiviteler ile çocuklarımız harika zamanlar geçiriyorlar. Diploma ve madalyalarını kazanıyorlar.

OKUMA ZAMANI

Crispy Mini Kulüp kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık. Özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor.

GÖSTERİ VAKTİ!

Tüm yaş grupları için Korsan Günü, Indiana Jones Günü ve Sihir Gösterisi düzenliyoruz.

MÜZİKLE DANS ET

Tüm yaş gruplarındaki çocuklarımıza akşamları saat 20.30’da başlayarak, farklı dillere ait şarkıların eşliğinde eğlenceli danslar öğretiyoruz.

TATLI UYKULAR

Öğle yemeğinden sonra minik misafirlerimiz, onlar için özel olarak düzenlenmiş alanımızsa tatlı bir uykuya dalabilirler.

Crispy Kids World

Küçük misafirlerimiz için 3500 m² özel alan oluşturduk. Çocuk büfesi, kaydıraklı çocuk havuzları ve oyun alanları… “Crispy Club Konsepti” ile çocuklarımız çok eğlensin, eğlenirken öğrensin istedik. Kendi alanlarında, özel eğitmenlerimiz ve sevimli kahramanımız “Crispy” küçük misafirlerimizi bekliyor. Kütüphanemizin raflarına “Crispy Masal ve Boyama Kitapları” bıraktık.

Güvenlik Sistemi

Çocuklarımız Mini Kulüp’e giriş yaptıklarında ailelerine kronik bir rahatsızlıklarının veya herhangi bir alerjilerinin olup olmadığı soruyoruz. Gerektiği takdirde iki farklı bileklik verdiğimiz çocuklarımız, bizim gözetimimiz altındayken ekibimiz tarafından sürekli olarak kontrol ediliyorlar.

Crispy Mini Club Restoran

Çocuklarımızın kendilerine özel alanlarında sağlıklı beslenmeleri için uzmanlarla birlikte menüler hazırladık. Crispy Mini Kulüp havuzunun yanında yer alan çocuk restoranımıza yemekten keyif alacakları lezzetli atıştırmalıklar koymayı da unutmadık.

-->