Nirvana Mediterranean Excellence | Villa Nirvana

Villa Nirvana

Oda Bilgileri

Doğal kızıl çam ormanının içerisinde ve sahilde bulunan iki katlı Villa Nirvana’da; alt katta 2 yatak odası, giyinme odası, 1 oturma odası, 1 yemek salonu, mutfak kösesi ve 2 banyo mevcuttur. Üst katta 2 yatak odası,2 giyinme odası, 2 banyo bulunmaktadır. Villada ayrıca 2 teras, kendine özel geniş havuz, jakuzi, buhar odası, hamam, sauna ve 5 adet LED SMART TV ve  bluetooth özellikli ses sitemi mevcuttur. Villa, deniz ve havuz manzaralıdır. Geniş ve kendine özel tasarlanmış bahçesi içerisinde yer almaktadır. Villa Nirvana, kendine özel ekibi ile birinci sınıf tatil hizmeti sunmaktadır.

Nirvana Mediterranean Excellence bünyesindeki tüm oda tiplerinde, konaklayan misafirler otomatik olarak P-ASSISTANT hizmetlerinden faydalanırlar. En üst sınıf oda kategorileri olan Lagoon Family Deluxe, Villa Cedar, Suite Royal, Villa Royal, Villa Nirvana oda kategorilerinde her odaya 1 P-Assistant görevlendirilir.

Tüm odalarımızda Nespresso kahve / çay seti ile L'OCCITANE buklet ürünleri bulunmaktadır. Privileged Life oda tipleri ayrıca tüm Alacarte restoranlardan ücretsiz yararlanır.