CH'I FOR LIFE

VEGAN | DETOKS | YOGA

2016 yılında açıldığında glutensiz, şekersiz ve vegan etiketlerini bir arada taşıyan tek restoran olan Ch’i For Life, 2020 Eylül ayı itibariyle Nirvana Hotels “Yerel ve Sağlıklı” konseptinin içerisinde özgün ve lezzetli menüsüyle Antalya’da konuklarını ağırlıyor. Ch’i Mutfağında, bitkisel bütünsel mutfağın gereği olan sağlıklı pişirme yöntemleri tercih ediliyor. Gıdalar özelliklerine göre en yüksek besin değeri elde edilecek şekilde fermantasyon, filizlendirme, kurutma ya da blend etme gibi tekniklerle işlenerek hazırlanıyor. “Eat the Rainbow” olarak bilinen gökkuşağı beslenmesi akımının öncülerinden bir mutfak olarak doğanın sunduğu rengarenk sebzeleri, meyveleri, bakliyat ve tohumları birbirine uyumlu sos ve garnitürlerle servis ediyoruz.

Kişiye özel detoks deneyimini uzman kişiler ve diyetisyenler eşliğinde deneyimlemek isteyen misafirlerimizi otelimizde kendi seçtikleri tarihlerde konuk ediyoruz. Bu süreçte sebze sularından, aralıklı orucu destekleyen bitkisel bütünsel mutfağa, toksin atımını hızlandırıcı detoks cihazlarından, daha sürdürülebilir bir yaşam biçimine geçmek için bilgilendirici sunumlar ve atölyelere kadar her açıdan kapsayıcı ve etkili bir detoks deneyimini misafirlerimize sunuyoruz. Ch’i For Life menüsünde yavaş sıkım hazırlanan sebze suları, smoothieler, farklı ülkelerin mutfaklarından esinlenilmiş kaseler ve dürümler, kombuchadan hazırlanmış alkolsüz kokteyller, organik vegan şaraplar, beyaz şeker içermeyen tatlılar ve bitkisel sütlü dondurmalarla sağlıklı beslenmenin keyifli, lezzetli ve zengin tariflerini bulabilirsiniz. Ayrıca restoranımızın bir bölümünde mikro yeşillikler, filizler, yenilebilir çiçekler yetiştirerek kendi bitkisel sütlerimizi hazırlıyoruz.

Dileyen misafirlerimiz menüden tattığı bazı ürünleri sağlıklı ürünler mağazamızdan satın alabilir, teras bölümündeki yoga alanında pratik yapabilir ve iyi yaşamla ilgili diğer aktivitelere katılabilir. 

VEGAN

DETOKS

YENİDENDOĞUŞ
Nirvana Hotels
Vücut Analizi

KİŞİYE ÖZEL VÜCUT ANALİZLERİ

Postür analizi (Vücut analizi) vücudunuzun kas, eklem ve denge değerlendirmesini yapan ve bu sayede duruş bozukluklarını tespit eden analiz yöntemidir.

Diyetisyen Hizmeti

DİYETİSYEN HİZMETİ

Diyetisyenler eşliğinde hazırlanan size özel beslenme programları ile sağlıklı bir yaşama adım atın.

 

Fizyoterapi

FİZYOTERAPİ

Fizyoterapistler eşliğinde kas yapısında gelişim ve iyileşme sürecini sağlamaya yönelik hedef odaklı tedavi sürecidir.

Nirvana Hotels

YOGA

Nirvana Hotels
Ch'i For Life
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels