AKDENİZ’İN NIRVANA RUHU

Akdeniz kültürünü gurme gastronomi mutfağı ve yenilikçi markalar ile Antalya’da buluşturan Nirvana Hotels’in ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz.

Maksimum mutluluk ve kişiye özel lüks hizmet anlayışımız ile Akdeniz’in büyülü doğasını harmanlayarak misafirlerimize yıl boyunca en iyi konaklamayı sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca dünya çapında hizmet veren Nespresso, WPS Starbucks, TechnoGym ve L’Occitane gibi markalar ile konseptlerimize katkı sunan iş birlikleri yürütüyoruz.

Kendimizi sürekli yenileyerek sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübe ile yüzde yüz misafir memnuniyetini ve sektörün gelişimine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Yöresel & Sağlıklı Yiyecekler politikası, Mavi Bayrak’lı özel kumlu plajlar, iskele ve pavilionlar, mega su parkı ve havuzlar Nirvana Hotels’i tatil için mükemmel bir yer haline getirmektedir.

OTELLERİMİZ

DEĞERLERİMİZ
MİSAFİRLERİMİZ

Türkiye’nin her alandaki yerel ve kültürel zenginliklerini, Nirvana Hotels konseptlerimizde ve servislerimizde öne çıkarmaya gayret ediyor; farklı millet ve kültürlerin değerlerine ve inançlarına yüksek saygı ve anlayış gösteriyoruz.

 

Bu bilinç ile yurt dışından ve yurt içinden gelen tüm misafirlerimize ahlak ve saygı kurallarına bağlı, yüzde yüz memnuniyeti temsil eden bir konaklama deneyimi sunmak için çalışıyoruz. 

TAKIM ARKADAŞLARIMIZ & İŞ ORTAKLARIMIZ

Çalışanlarımız, partner firmalarımız, yatırımcılarımız, servis, hizmet ve ürün tedarikçilerimiz en önemli değerlerimiz arasındadır. Ekibimiz ve iş ortaklarımız ile her konuda şeffaflık ve dürüstlük ilkelerine tam bağlı olarak çalışıyor; hak eden, iş bilgisi yüksek olan, gelişim arzusunu koruyan, çaba sarf eden, işine tutku ile bağlılık duyan ekip arkadaşlarımızın geleceklerine katkı sunarak kariyer imkanları yaratıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde doğayı, çevreyi ve tabiat canlılarını dikkatle koruyarak pozitif yaklaşım sergiliyor, iş süreçlerimizde iyi niyet esasına dayalı çözüm odaklı bir anlayışı benimsiyoruz.

NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels