NIRVANA HOTELS

Nirvana Hotels, Türkiye'de Akdeniz kıyılarının en güzel bölgelerinde yer alan beş yıldızlı, üç lüks oteli ile konuklarına yenilikçi konseptler sunar. Yöresel & Sağlıklı Yiyecekler anlayışıyla hazırlanan gurme gastronomi yolculuğu, vegan mutfağı, evcil hayvan dostu konaklama, L’Occitane markalı SPA merkezi, Mavi Bayrak’lı özel kumlu plajlar, iskele ve paviliyonlar, mega su parkı ve havuzlar, çeşitli toplantı ve etkinlik alanları gibi dinamik konseptler Nirvana Hotels’i tatil ve iş seyahatleri için mükemmel bir yer haline getirmektedir. Nirvana Hotels markası, Akdeniz ruhunu seçkin hizmet ve üstün kalite anlayışı ile buluşturur.

TARİHÇEMİZ

ÇEVRE VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKAMIZ

Nirvana Hotels ailesi olarak çevremizi yüksek hassasiyetle koruyor, bu konuda var olan standartları, T.C. kanun ve ilgili mevzuatlarını tüm otellerimizde dikkatle uyguluyoruz. Çevre Yönetim Sistemi içerisinde ve sürdürülebilirlik kavramı ile tüm çevre, denetim, kontrol ve yönetim faaliyetlerini eksiksiz olarak yerine getiriyoruz ve çevre kirliliğinin önlenmesi için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Sürdürülebilirlik, atık ayrıştırma ve çevre bilincinin tüm kurum çalışanlarımız ve çevremizdeki diğer paydaşlarımız tarafından geliştirilmesi için çalışıyoruz.

Su ve enerji tüketimi ile ilgili sürekli farkındalık ve inovasyon çalışmalarımız ile ülkemiz değerlerine katkı sağlayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Taahhüt ettiğimiz iş ve hizmet süreçlerinin standardizasyonunu sağlayarak bu süreçlerin devamlı iyileştirilmesine ve geliştirilmesine tüm kurum çalışanları olarak katkı sunmak, Kilit Grup olarak bünyemizde bulunan diğer lojistik ve operatif şirketlerimizin gücünden maksimum seviyede istifade ederek tesislerimizde sunduğumuz hizmet kalitesini her alanda azami seviyeye ulaştırmak, yeni ve yaratıcı fikir üretkenliğini tüm kurum çalışanlarımızda yaygın hale getirmek, en iyi takım bireylerini istihdam etmek ve yetiştirmek, eğitimi sistemde sürekli kılmak, sektörde nitelikli istihdam gücünün çalışmayı arzuladığı bir çalışma ortamı yaratmak, misafir ve çalışan odaklı bir yönetim anlayışı ile işletme verimliliğini artırmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Misafir ve tedarikçileri tarafından yoğun ilgi ve talep gören, yüksek memnuniyet duyulan, imajı ve bilinirliliği yüksek, sektöre yön vererek öncülük eden, inovatif olan, spora, sağlıklı ve doğal yaşam kültürüne yatırım yapan, çocuk ve aile konseptinde sektörde yüksek derecede fark yaratan projelere imza atan, Türkiye’nin gastronomisine ve doğal güzelliklerine özel itina gösteren ve bu unsurlara konseptinde ağırlıklı şekilde yer veren, kendi alanında dünya markası olan hizmet ve servis markaları ile stratejik uzun vadeli iş birlikleri kurgulayan, eğlence ve dinlence ikilisini tesis içi hizmet alanlarında çok iyi bileştiren ve bu iki konsepte dair dünya standartlarında üst düzey nitelikte hizmetler sunan, Türkiye’yi gururla temsil edecek niteliklere haiz, lüks bir otelcilik markası oluşturmaktır.

 

Vizyon, Misyon ve Değerler sunumumuza buradan ulaşabilirsiniz.

COSMOS THEATRE

Kilit Grup ailesi, öncü ve geleceğe dönük ruhunu yeni bir yaşam tarzına yansıtan Cosmos Theatre ve Cosmos Moonlight’ı vizyon projeleri olarak hayata geçiriyor.

 

Nirvana Cosmopolitan'ın yanıbaşında konumlanan Cosmos Theatre, birbirinden ünlü yerli ve yabancı sanatçıların konserlerine, tematik etkinliklere ve sürpriz organizasyonlara ev sahipliği yapıyor.

 

Dijital ve görsel sanatın buluştuğu sıra dışı atmosferi, ünlü Fransız şefler ve uzman miksologların imza attığı fine dining konsepti ile evrenin sınırlarını aşan bu kozmik yolculuğa davetlisiniz. 

COSMOS MOONLIGHT

Kilit Grup’un turizmdeki ürün çeşitlendirme stratejisini yansıtan Türkiye’nin en büyük katamaran teknesi Cosmos Moonlight, yeni sezonda kapılarını açıyor.

 

Gündüz ‘‘Day Cruise’’ ve gece ‘‘Night Cruise’’ olmak üzere, Antalya’nın en güzel kıyılarına ulaşan iki farklı seyir turu düzenlenecek.

 

Eşsiz tasarımı, unutulmaz etkinlik ve organizasyonları ile Cosmos Moonlight misafirlerini çok özel bir deneyim bekliyor. 

NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels