COSMO BIKE

Bisiklet Dostu Politika

 

Nirvana Hotels; bisiklet sporunun insan sağlığına ve doğanın korunmasına yönelik faydalarına büyük önem göstermektedir. Bisiklet kullanımının yaygınlaşması, öneminin anlaşılması, sağlık ve doğaya katkısının yer edinmesi için yatırımlar ve süreçleri geliştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Aydınlık bir gelecek adına “Bisiklet Dostu Tesis” unvanı Nirvana Hotels için en önemli değerler arasındadır. Bu kapsamda bisiklet sporu ve bisikletçiler için ortaya konan her türlü çaba ve aksiyon, doğa ve sağlık ile uyumlu hayat anlayışımızın bir yansıması konumundadır.

BİSİKLETDOSTU

COSMOBIKEHİZMETLERİ
Bisiklet Kiralama ve Mağaza
BIKE SHOP

KİRALAMA VE MAĞAZA

Cosmo Bike Mağazamızda bisiklet kiralama ve bisikletiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipman malzemelerini bulabilir veya talep ettiğiniz ürün için sipariş oluşturabilirsiniz.

Bisiklet Bakımı ve Tamir
BIKE TECHNIC

TEKNİK SERVİS VE YIKAMA ALANI

Tesislerimizde bisiklet arızalarınıza yönelik ekipman ihtiyacınız ve tamir için geniş teknik servis alanı mevcuttur. Ayrıca bisikletler için yıkama alanımız bulunmaktadır. Uzman teknik servis personellerimiz destek ve bisiklet bakımını size sunar. 

Bisiklet Turları
TOURS

BİSİKLET TURLARI

Cosmo Bike, farklı zorluk seviyelerine göre en güzel manzaralara karşı sürebileceğiniz bisiklet turu rotalarını hizmetinize sunar. Nirvana Hotels misafirleri ve konaklamasız katılımcılar bisiklet turlarına katılabilir. 

Cosmo Bike
TRANSFER AND TRANSPORTATION:

Talep edilmesi durumunda Antalya otogar veya havaalanından Nirvana otellerine özel araçlar ile transfer sağlanacaktır.

 

Tel:  +90 242 322 0000

Email:  [email protected]

 

ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 552

Nirvana Hotels
Cosmo Bike
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels