ME Spa by L'Occitane

Nirvana Hotels ile Türkiye’de ilk kez kapılarını açan Spa L’Occitane her bir detayında Akdeniz ruhundan hayat buluyor. Doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L’Occitane En Provence ile gerçekleştirilen ortaklıkla spa konseptini wellness deneyimiyle yeniden keşfedebilirsiniz. ME Spa by L’Occitane, Provence’ın doğal güzelliklerinden ve verimli topraklarından ilham alan benzersiz bir zindelik sunar. Rahatlatıcı müzikler, geleneksel masaj terapileri, duyulara hitap eden eşsiz ritüeller ile huzur ve iç dengenizi yeniden kurmanızı sağlayacak unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

Nirvana Hotels bünyesindeki üç tesiste farklı konseptlerle hizmetinize sunulan ME Spa by L’Occitane, duyularınızı canlandırarak bedeninizi tazeleyecek. Nirvana Hotels, unutulmaz bir beden ve zihin kaçamağı sunan ME Spa by L’Occitane dünyasında eşsiz bir bütünsel yolculuğa davet ediyor.

YÜZBAKIMI

MASAJ

MASAJHİZMETLERİ
Bölgesel Masajlar

BÖLGESEL MASAJLAR

Özellikle baş, boyun, ense, kollar gibi kısımlara uygulanarak ağrılı veya özel olarak istenen bölgeye yoğunlaşılır. Tedavi edici ve rahatlatıcı özelliğe sahip olan bu masajlar bölgeyi yumuşatır, besler ve koruma sağlar.

Peeling ve Sargılar

PEELING VE SARGILAR

Peeling ve sargı bakımlarıyla vücutta bulunan ölü deriler arındırılarak nazik ve etkili bir bakım sağlanır. Cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getiren bu bakım türleriyle sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

L’Occitane Ritüeller

L’OCCITANE RİTÜELLER

Beden ve zihin dinginliğine ulaşarak spa deneyiminizin keyfini çıkarabilmeniz için sessiz ve rahatlatıcı bir alan yaratılır. Bu zaman diliminde spiritüel bir atmosfer ve şımartıcı bakımlar sizi bekliyor.

Türk Hamamı
Kese & Köpük

Türk hamam geleneğinin vazgeçilmezlerinden olan kese ve köpük derin gevşeme hissi verirken aynı zamanda cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kese sayesinde cilt ölü derilerden arındırılır ve gözenekler açılır. Daha sonra yapılan köpük masajıyla kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin atılmasına olanak sağlanır.

Köpük Masajı

Doğal sabun ve vücut şampuanı köpükleriyle kaplanan vücudunuzun, klasik masaj teknikleri kullanılarak köpükler eşliğinde rahatlaması sağlanır. Köpük masajı gözeneklerinizin açılmasını sağlar ve cildinizi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.

HOTEL RESERVATION INFORMATION

  • Günler:
    Her Gün
  • Çalışma Saatleri:
    09.00 - 19.00
  • SPA HEDİYE KARTLARI:
    Spa Hediye Kartları, Spa resepsiyonunda mevcuttur.
  • SCHEDULING AN A APPOINTMENT:

Nirvana Hotels
ME spa by L'Occitane
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels