CH'I FOR LIFE

Antalya'nın Eşsiz Vegan Restoranı

VEGAN | DETOKS | YOGA

 

2016 yılında açıldığında glutensiz, şekersiz ve vegan etiketlerini bir arada taşıyan tek restoran olan Ch’i For Life, 2020 Eylül ayı itibari ile Nirvana Hotels “Yerel ve Sağlıklı” konseptinin içerisinde, özgün ve lezzetli menüsü ile Antalya’da konuklarını ağırlıyor. Ch’i For Life, sadece otel konuklarına değil isteyen herkese açık olup etkileyici lezzetleriyle unutulmaz bir gastronomik deneyime davet ediyor.

Ch’i Mutfağında, bitkisel bütünsel mutfağın gereği olan sağlıklı pişirme yöntemleri tercih ediliyor. Gıdalar özelliklerine göre en yüksek besin değeri elde edilecek şekilde fermantasyon, filizlendirme, kurutma ya da blend etme gibi tekniklerle işlenerek hazırlanıyor. “Eat the Rainbow” olarak bilinen gökkuşağı beslenmesi akımının öncülerinden bir mutfak olarak doğanın sunduğu rengarenk sebzeleri, meyveleri, bakliyat ve tohumları birbirine uyumlu sos ve garnitürlerle servis ediyoruz.

VEGAN

DETOKS

YENİDENDOĞUŞ
Nirvana Hotels
Vücut Analizi

KİŞİYE ÖZEL VÜCUT ANALİZLERİ

Postür analizi (vücut analizi) vücudunuzun kas, eklem ve denge değerlendirmesini yapan ve bu sayede duruş bozukluklarını tespit eden analiz yöntemidir.

Diyetisyen Hizmeti

DİYETİSYEN HİZMETİ

Diyetisyenler eşliğinde hazırlanan size özel beslenme programları ile sağlıklı bir yaşama adım atın. Diyetisyen danışmanlığı hizmetine, kişiye özel beslenme programı ile birlikte girişte ve her hafta başı yapılan kontroller de dahildir. 

Fizyoterapi

FİZYOTERAPİ

Fizyoterapistler eşliğinde kas yapısında gelişim ve iyileşme sürecini sağlamaya yönelik hedef odaklı tedavi sürecidir.

Nirvana Hotels

YOGA

Nirvana Hotels
Ch'i For Life
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels