COSMO BIKE

Nirvana Cosmopolitan’da doğa ve sporu birleştiren Cosmo Bike ile ayrıcalıklı bir konsept sizi bekliyor. 

Sürdürülebilir turizm kapsamında bisiklet kullanımını desteklemeye ve yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalarımızla misafirlerimize kiralama, teknik servis, doğa turlarından oluşan yepyeni bir bisiklet kültürü sunuyoruz. Nirvana Cosmopolitan misafirlerimiz veya konaklamasız misafirlerimiz Cosmo Bike’dan diledikleri bisikleti kiralayabilir, teknik servis hizmetini kullanabilir ve bisiklet turu programlarına katılabilir. 

Bisikletli bir hayat ile daha aydınlık bir gelecek için Cosmo Bike dünyasında eğlenceli anılar biriktirerek pedal çevirebilirsiniz.  

BİSİKLETDOSTU

COSMOBIKEHİZMETLERİ
Bisiklet Kiralama ve Mağaza
BIKE SHOP

KİRALAMA VE MAĞAZA

Tüm bisiklet türlerinin kiralanabileceği bu alanda, sürücülerin eşyalarını temizleyebilecekleri makinelerin yanı sıra bisikletiniz için ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parça ve aksesuarları bulabilirsiniz.

Bisiklet Bakımı ve Tamir
BIKE TECHNIC

TEKNİK SERVİS VE YIKAMA ALANI

Bu alanda bisiklet tamiri için gerekli olan malzemeler bulunmaktadır. Uzman teknik servis personellerimiz tarafından kiralık bisiklet, misafir bisikleti veya dışarıdan gelen bisikletçiye teknik servis hizmeti sağlanmaktadır. 

Bisiklet Turları ve Antrenman Programları
TOURS

BİSİKLET TURLARI VE ANTRENMAN PROGRAMLARI

Nirvana Cosmopolitan bulunduğu konumu sayesinde bisiklet ve triatlon antrenmanları için oldukça elverişlidir. Düzenlenen bisiklet turlarıyla Antalya’nın en güzel rotalarında benzersiz bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Cosmo Bike
ULAŞIM VE TRANSFER

Bisikleti ile birlikte konaklama yapacak misafirlerimiz için Antalya otogar veya havalimanından Nirvana Hotels’e özel araçlar ile transfer sağlanabilmektedir. Ayrıca misafir bisikletlerinin uçak ve otobüs gibi alanlarda taşıma sırasında zarar görmemesi için paketlenme işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde gelen misafirlerimizin paketleri açılıp bisiklet ayarları yapılarak teslim edilir.

 

Tel: +90 242 322 0000

 

Email: [email protected]

 

Nirvana Hotels
Cosmo Bike
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels