COSMO FIT

Şehrin Kalbinden Sağlıklı Yaşama Adım

 

Nirvana Cosmopolitan hayatınızın her anında, kaliteli bir spor deneyimi yaşayabilmeniz için önem göstermektedir. Formda kalmak, zamanınızı verimli kullanmak, arkadaşlıkları güçlendirmek ve sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek için spor önemli bir araçtır. Bu nedenle tatilde veya gündelik yaşamınızda Cosmo Fit her zaman sizin yanınızda. Yeni nesil spor ekipmanları markası TechnoGym ile dizayn edilmiş olan Cosmo Fit, kaliteli bir spor deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Fitness rehberi, fizik tedavi, kişisel antrenör ve beslenme uzmanı gibi olanaklar sunan Cosmo Fit, sağlıklı bir yaşam için birçok hizmet seçeneğine sahiptir. Nirvana Cosmopolitan, spor tutkunlarını Cosmo Fit dünyasında sağlıklı bir yaşama davet ediyor. 

ANTRENMAN

COSMO FIT HİZMETLERİ
Bia Analizi
VÜCUT ÖLÇÜMLERİ

BIA ANALİZİ

Diyetisyen eşliğinde vücut yağ, kas ve su oranlarınızı hassas bir şekilde ölçerek metabolik yaşınızı ve metabolizma hızınızı görebiliyoruz. Ayrıca dileyen misafirlerimiz beslenme danışmanlığı da alabilmektedir. 

Postür Analizi
FİZYOTERAPİ

POSTÜR ANALİZİ

Tüm üyelerimizin vücut dengesini, kalça ve omuz eklemlerindeki yükseklik farklılıkları, öne dönük omuz, kifoz ve lordoz gibi postüral bozukluklarını fizyoterapist eşliğinde tarıyoruz. 

Par-q Formu
ANTRENMAN PROGRAMI

PAR-Q FORMU

Par-Q Formu sayesinde sağlık ve spor geçmişlerinizi tarayarak sizin için en uygun program oluşturulur. Süreciniz titizlikle takip edilerek belirli periyotlarda değerlendirmeleriniz ve programlarınız yenilenir.

SPORT ROOM FACILITIES

  • Tüm misafirlerimizi ücretsiz olarak uyguladığımız değerlendirme ve analizler ile karşılıyoruz.
  • Tüm ekipmanlarımız Technogym’in Selection ve Pure Strenght serilerinin en son model ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca serbest ağırlık alanı bulunmaktadır.
  • Açık olduğumuz 07:00 – 23:00 saatleri boyunca ekipmanlarımızın ve ortak alanların hijyen ve temizliğini optimum seviyede tutuyoruz.
  • Beslenme uzmanımızın size özel hazırladığı program ile sporunuzu destekleyebilirsiniz.
  • Cosmo Fit spa, robolex, ozon terapi ve infrared sauna seçenekleriyle misafirlerine farklı hizmetler de sunmaktadır.
  • Cosmo Fit’in çalışma saatleri ile paralel olarak hizmet vermekte olan Nirvana Cosmopolitan’ın havuz seçeneklerini kullanabilirsiniz.

GRUPDERSLERİ

Nirvana Hotels
Cosmo Fit
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels