NirvanaHotels

GASTRONOMİ

Birbirinden farklı konseptlere sahip restoran, pastane, kafe ve barlar sizi dünya çapında rafine bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor. Nirvana Hotels’in gastronomi anlayışı, dünya mutfağından lezzetleri özel içecek koleksiyonu ile bir araya getiriyor. Misafirlerimize farklı tatlar sunuyor ve Yöresel & Sağlıklı konseptimiz ile yemeğin temininden hazırlanmasına kadar her şeyi özenle seçiyoruz. Ayrıca We Serve sunum modelimiz ile açık büfe ürünlerine el temasını engelleyerek sağlık ve hijyeni ön planda tutuyoruz.

RESTORAN

A LA CARTE

SNACK & BAR

PATISSERIE

BENZERSİZ DENEYİMLER
Nirvana Hotels
ÇAY SAATİ
ÇAY SAATİ

FLOWER HOUSE

Hayatınızda ne olursa olsun her zaman bir fincan çay için vakit vardır. Huzur veren bir peyzajın içerisinde, gün ışığını hissederek çay keyfi yapacağınız Flower House camdan tasarımıyla ferah ve rahat bir alan sunuyor.

LOBSTER CLUB
COSMOS THEATRE

LOBSTER CLUB

Nirvana Cosmopolitan’ın yanı başında konumlanan Cosmos Theatre’ın Lobster Club konseptinde suşi, ıstakoz, istiridye, sashimi ve kral yengeç gibi otantik deniz mahsullerini denediniz mi?

ODA SERVİSİ
OTEL YAŞAMI

ODA SERVİSİ

Nirvana Hotels’in tüm oda tipleri konforunuz için özenle tasarlanmıştır. Akdeniz’in tüm ihtişamını hissedeceğiniz kapsamlı oda servisi hizmetleriyle konaklamanız boyunca ihtiyaç duyacağınız her şey ve fazlası sizi bekliyor. 

Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels