LUXY PET

Patili dostlarınız için çok özel bir hizmet!

Nirvana Cosmopolitan, eğitimli profesyonel kadrosu ile patili dostlarımıza çok özel bir servis sunuyor. Bu hizmetimiz kapsamında, patili dostunuzla (kedi veya köpek türleri) birlikte Pet Friendly otel odalarımızda konaklayabilir veya Luxy Pet Hotel’imizde patili dostlarınızın güvenle konaklamasını sağlayabilirsiniz. Ailece birlikte tatil yapabilir veya konaklamasız olarak da evcil hayvanınızı Pet Kreşe bırakabilirsiniz.

Ayrıca Pet Shop alanımızda evcil hayvanlarınızın ihtiyaç duyabileceği birinci sınıf pet friendly organik malzemelerden üretilen geniş ürün yelpazesi sunuyoruz. Pet kıyafet ve aksesuarlarımızı keşfederek patili dostunuza bambaşka bir görünüm yaratabilirsiniz. Pet friendly plaj alanı ve birlikte yemek yiyebileceğiniz pet friendly teras restoranlarda doya doya zaman geçirebilirsiniz.

Kedi ve köpekler için özel dizayn edilmiş pet odalar, lobi, resepsiyon, pet kuaför, eğlenceli zamanlar için tesis içi özel aktivite alanları, yürüme parkurları, oyuncaklar ve 24 saat esaslı bakım ve koruma hizmeti sunuyoruz.

KÖPEKBAKIMI

KÖPEK DOSTLARIMIZIN KONAKLAMASI VE BAKIMINDA;

🐾Luxy Pet Hotel’de 7 gün 24 saat detaylı gözetim yapıyoruz. Misafirlerimize mobil cihazlarından canlı olarak Pet Hotel odasında konaklayan dostunu izleme imkânı sağlıyoruz.

 

🐾Pet Friendly otel odalarımızda köpeğinizin ihtiyacı olan tüm aksesuar ve eşyalar kullanımınıza sunulmaktadır. Köpeğinizin konforu için rahat bir uyku alanı ve donanım sağlıyoruz.

 

🐾Uzun süreli gündüz bakım hizmetlerimizde zihin-beden mutluluğu için eğlence ve sosyalleşme imkânı sunuyoruz.

 

🐾Köpeğinizin ilaç uygulaması ve beslenme rutinleri de dâhil olmak üzere her türlü ihtiyacına özenle yaklaşıyoruz.

 

🐾Sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve gün içerisindeki atıştırmalıkları köpeğinizin rutinine

uygun olacak şekilde düzenliyoruz. 

 

🐾Köpekler için özel tasarlanmış tesis içi yürüyüş yollarında uzun yürüyüşler yapabilirsiniz. Yürüyüşlerde tasma takılması zorunludur.

 

🐾Gün içerisinde köpeklerinizin ihtiyacı olan içme suyunu sürekli ve düzenli olarak yeniliyoruz.

 

🐾Kendine ait duşu bulunan Pet Friendly plaj alanlarımızda köpeğinizle yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

🐾Pet Friendly otel odalarımızdaki müsaitlik durumu ve fiyat bilgilendirmesi için Çağrı Merkezi ekiplerimiz, tur operatörünüz, acenteniz veya Nirvana Hotels yetkililerimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Evcil Hayvan Oteli
ANTALYA CIRCUIT DOG SHOW
Dog Show Dog Show

Köpek Irklari ve Kinoloji Federasyonu tarafından organize edilen Antalya Circuit Dog Show, ırkının en iyi özelliklerine sahip köpeklerin, profesyonel jüri ekibi tarafından değerlendirme kriterleri kapsamında şecerelerine göre puanlandırıldığı bir etkinlik. 

 

Birbirinden farklı ırk standartlarının değerlendirildiği organizasyonda, köpek ırklarının bozulmadan orijinalliğinin korunması esas alınmaktadır. 

Antalya Circuit Dog Show
Antalya Dog Show
BU YIL 3.SÜ DÜZENLENECEK!

2024 yılında 3.sü gerçekleşecek olan Antalya Circuit Dog Show ile dünyanın dört bir yanından katılım sağlayan muhteşem ırkları ağırlamaya hazırlanıyor. Mayıs ayında gerçekleşmesi planlanan organizasyonda, baharın tadını çıkarabilir ve patili dostunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

KEDİBAKIMI

KEDİ DOSTLARIMIZIN KONAKLAMASI VE BAKIMINDA;

🐾Luxy Pet Hotel’de kedileriniz için mini aktivitelerin bulunduğu özel tasarlanmış konaklama odalarımız mevcuttur. 

Kedi konaklama alanı, köpeklerin konaklama alanlarından ayrı bir alanda tasarlanmıştır.

 

🐾Pet Friendly otel odalarımızda kedinizin ihtiyacı olan tüm aksesuar ve eşyalar kullanımınıza sunulmaktadır. 

Kedinizin konforu için rahat bir uyku alanı ve donanım sağlıyoruz.

 

🐾Luxy Pet Hotel’de 7 gün 24 saat detaylı gözetim yapıyoruz. 

Misafirlerimize mobil cihazlarından canlı olarak Pet Hotel odasında konaklayan dostunu izleme imkânı sağlıyoruz.

 

🐾Uzun süreli gündüz bakım hizmetlerimizde zihin-beden mutluluğu için eğlence ve sosyalleşme imkânı sunuyoruz.

 

🐾Kedinizin ilaç uygulaması ve beslenme rutinleri de dâhil olmak üzere her türlü ihtiyacına özenle yaklaşıyoruz.

 

🐾Sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve gün içerisindeki atıştırmalıkları kedinizin rutinine

uygun olacak şekilde düzenliyoruz.  

 

🐾Gün içerisinde kedinizin ihtiyacı olan içme suyunu sürekli ve düzenli olarak yeniliyoruz.

 

🐾Pet Friendly otel odalarımızdaki müsaitlik durumu ve fiyat bilgilendirmesi için Çağrı Merkezi ekiplerimiz, tur operatörünüz, acenteniz veya Nirvana Hotels yetkililerimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Evcil Hayvan Otelleri
PET SPA

Deneyimli veteriner hekimlerimiz ve uzman bakım personelimiz, rahatlatıcı bir masajdan pedikür ve fırçalamaya kadar sevimli dostlarınıza en güzel bakımı sunuyor. Luxy Pet Hotel’de tırnak bakımı, diş fırçalama veya özel temizleme gibi hizmetlere ek birebir oyun aktiviteleri gibi avantajlar, evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak çok özel bir konseptte titizlikle hazırlanıyor. Bu kapsamda verilen hizmetler, belirlenen ekstra ücretler dâhilinde gerçekleştirilmektedir.

Pet Kuaför
Hotel Pet Spa
PET KUAFÖR VE ÖZEL BAKIM

Pet Kuaför hizmetimizle, profesyonel pet groomer’lar organik ve doğal ürünleri kullanarak evcil hayvanınızın ırkına ve cinsine en uygun traşı uygular. Son trendleri bizimle daha yakından takip ederek sevimli dostunuza göz alıcı bir stil yaratabilirsiniz. Evcil hayvanınızı şımartmanın en iyi alternatiflerini deneyimlemek için sevimli dostunuzun Luxy Pet Hotel’deki konaklama hizmetine ilave olarak özel bakım hizmetlerini genel paketinize ekleyebilirsiniz.

Nirvana Hotels
Antalya Evcil Hayvan Oteli
Nirvana Hotels
<
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels