ME Spa by L'Occitane

Nirvana Cosmopolitan Türkiye’de ilk kez kapılarını açan Spa L’Occitane ile her bir detayında Akdeniz ruhunun eşsiz güzelliğini saklıyor. Doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L’Occitane En Provence ile gerçekleştirilen ortaklıkla spa konseptini wellness deneyimiyle hizmetinize sunuyoruz. Birinci sınıf sürdürülebilir güzellik ve sağlıklı yaşam ürünlerinin önde gelen uluslararası üreticisi olan L’Occitane rahatlatıcı müzikleri, geleneksel masaj terapileri, duyulara hitap eden eşsiz ritüelleriyle huzur ve iç dengenizi kurmanıza yardımcı olacak.

 

Ölmez otu konseptiyle hizmetinize sunulan ME Spa by L’Occitane, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebileceğiniz bir kaçış limanıdır. Ölmez otunun kendine has sarı tonlarıyla dekore edilerek duyularınızı canlandıracak eşsiz bir yolculuğa çağırıyor. Nirvana Cosmopolitan unutulmaz bir deneyim yaşayabilmeniz için özenle hazırlanmış hizmetleriyle sizleri ME Spa by L’Occitane dünyasına davet ediyor.

YÜZBAKIMI

MASAJ

MASSAGESERVICES
Bölgesel Masajlar

BÖLGESEL MASAJLAR

Ağrılı bölgeye yoğunlaşarak yapılan bu masajlar iyileştirici özellikleriyle öne çıkarlar. Tedavi edici ve rahatlatıcı özelliğe sahip olan bu masajlar, bölgeyi yumuşatır, besler ve koruma sağlar.

Peeling ve Sargılar

PEELING VE SARGILAR

Cildinize bakım ve yenileme sağlayan peeling ve sargılarla ölü derilerden kurtulun. Nazik ve etkili bakımla cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getirir ve ışıldayan sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

L'Occitane Ritüeller

L’OCCITANE RİTÜELLER

Beden ve zihin dinginliğine ulaşarak spa deneyiminizin keyfini çıkarabilmeniz için sessiz ve rahatlatıcı bir alan yaratılır. Bu zaman diliminde spiritüel bir atmosfer ve şımartıcı bakımlar sizi bekliyor.

Türk Hamamı
Kese & Köpük

Türk hamam geleneğinin vazgeçilmezlerinden olan kese ve köpük derin gevşeme hissi verirken aynı zamanda cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kese sayesinde cilt ölü derilerden arındırılır ve gözenekler açılır. Daha sonra yapılan köpük masajıyla kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin atılmasına olanak sağlanır.

Köpük Masajı

Doğal sabun ve vücut şampuanı köpükleriyle kaplanan vücudunuzun, klasik masaj teknikleri kullanılarak köpükler eşliğinde rahatlaması sağlanır. Köpük masajı gözeneklerinizin açılmasını sağlar ve cildinizi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.

HOTEL RESERVATION INFORMATION

  • Günler:
    Her Gün
  • Çalışma Saatleri:
    09:00 - 21:00
  • SPA HEDİYE KARTLARI:
    Spa Hediye Kartları, Spa Resepsiyonunda mevcuttur.
  • SCHEDULING AN A APPOINTMENT:

Nirvana Hotels
Me Spa by L'Occitane
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels