COSMO BIKE

Nirvana Dolce Vita ailesi olarak Antalya’nın doğal güzellikleri ve tarihini keşfetmek için misafirlerimizi Cosmo Bike’a davet ediyoruz. Bisiklet kiralama, teknik servis ve ürün tedarik etme gibi imkanlar sağlayarak kişisel asistan eşliğinde, özel rotalarda bisiklet turları düzenliyoruz. 

Ayrıcalıklı bir tatilde bisiklet tutkusunu yaşamak için Cosmo Bike dünyasını keşfedin. 

BİSİKLETDOSTU

COSMOBIKEHİZMETLERİ
Bisiklet Kiralama ve Mağaza
BIKE SHOP

KİRALAMA VE MAĞAZA

Dağ, şehir ve çocuk bisikletlerinin kiralandığı bu alanda misafirlerin kullanımına sunulan kilit, kask, çocuk koltuğu gibi ürünlerin haricinde mağazamızdan talep ettiğiniz yedek parça ve aksesuarlar için sipariş oluşturabilirsiniz.

Bisiklet Bakımı ve Tamir
BIKE TECHNIC

TEKNİK SERVİS VE YIKAMA ALANI

Bu alanda bisiklet tamiri için gerekli olan malzemeler bulunmakta olup uzman teknik servis personellerimiz tarafından tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Misafir kullanımına açık bir yıkama alanı da mevcuttur. 

Bisiklet Turları
TOURS

BİSİKLET TURLARI

Likya Yolu, Olympos ve Phaselis antik kentlerinde muhteşem sürüş rotalarını keşfedebilirsiniz. Dağ bisikleti, kros ve triatlon için uygun koşullara sahip olan Nirvana Dolce Vita’da sabah turlarına da katılabilirsiniz. 

Cosmo Bike
ULAŞIM VE TRANSFER

Bisikleti ile birlikte konaklama yapacak misafirlerimiz için Antalya otogar veya havalimanından Nirvana Hotels’e özel araçlar ile transfer sağlanabilmektedir. Ayrıca misafir bisikletlerinin uçak ve otobüs gibi alanlarda taşıma sırasında zarar görmemesi için paketlenme işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde gelen misafirlerimizin paketleri açılıp bisiklet ayarları yapılarak teslim edilir.

 

Tel: +90 242 322 0000

 

Email: [email protected]

Nirvana Hotels
Cosmo Bike
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels