ME Spa by L'Occitane

Nirvana Dolce Vita ile Türkiye’de kapılarını ilk defa açan Spa L’Occitane dünyasında spa konseptini wellness deneyimiyle yeniden keşfedebilirsiniz. Birinci sınıf sürdürülebilir güzellik ve sağlıklı yaşam ürünlerinin önde gelen uluslararası üreticisi olan ve doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L’Occitane En Provence ile gerçekleştirilen ortaklıkla duyulara hitap eden benzersiz bir deneyim yaşayın. Spa L’Occitane, Provence’ın doğal güzelliklerinden ve verimli topraklarından ilham alan benzersiz bir zindelik sunmaktadır. Rahatlatıcı müzikler, geleneksel masaj terapileri ve özel ritüelleriyle iç dengenizi yeniden kurmanızı sağlayacak bir huzur limanıdır.

 

Badem çiçeği konseptiyle hizmetinize sunulan ME Spa by L’Occitane ile vücudunuzu ve zihninizi rahatlatabileceğiniz unutulmaz bir yolculuk sizleri bekliyor. Badem çiçeğinin kendine has dokusuyla dekore edilerek ruhunuzu canlandıracak eşsiz bir deneyim sunuyor. Nirvana Dolce Vita sizleri duyularınızı canlandıran benzersiz bir deneyim yaşamanız için özenle hazırlanmış ME Spa by L’Occitane dünyasına davet ediyor.

YÜZBAKIMI

MASAJ

MASSAGESERVICES
Bölgesel Masajlar

BÖLGESEL MASAJLAR

Bölgesel masajların tedavi edici ve iyileştirici özelliklerini keşfedin. Ağrılı veya özel olarak istenen bölgeye yoğunlaşarak kas gerginliğini azaltır, bölgeyi yumuşatır, besler ve koruma sağlar.

Peeling ve Sargılar

PEELING VE SARGILAR

Nazik ve etkili bir bakım sağlayan peeling ve sargı bakımları, ciltteki ölü derileri arındırır. Cildi pürüzsüz, yumuşak ve ışıltılı hale getiren bu bakım türleriyle sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

L'Occitane Ritüeller

L’OCCITANE RİTÜELLER

L’Occitane ritüelleriyle beden ve zihninizi rahatlatın. Arkadaşınızla, sevdiğinizle veya kendi başınıza geçirebilmeniz için ideal atmosferde unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

Türk Hamamı
Kese & Köpük

Türk hamam geleneğinin vazgeçilmezlerinden kese ve köpük masajı, vücudunuzdaki kas gerginliğini azaltacak. Kese sayesinde ciltteki ölü deriler arındırılır ve gözenekler açılır. Ardından yapılan köpük masajıyla kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin atılması sağlanır. Derin gevşeme sağlayacağınız bu masajla pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Köpük Masajı

Cildinizi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturacak köpük masajıyla yenilenmiş hissedin. Köpük masajı, klasik masaj teknikleri eşliğinde doğal sabun ve vücut şampuanı köpükleri kullanılarak yapılır. Gözeneklerinizin açılmasını ve rahatlamanızı sağlayacak olan bu masajla unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

HOTEL RESERVATION INFORMATION

  • Günler:
    Her Gün
  • Çalışma Saatleri:
    09.00 - 19.00
  • SPA HEDİYE KARTLARI:
    Spa Hediye Kartları, Spa resepsiyonunda mevcuttur.
  • SCHEDULING AN A APPOINTMENT:

Nirvana Hotels
ME Spa by L'Occitane
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels