CH'I FOR LIFE

Antalya'nın Eşsiz Vegan Restoranı

VEGAN | DETOKS | YOGA

Ch’i For Life Nirvana Hotels “Yerel ve Sağlıklı” konseptinin içerisinde, özgün ve lezzetli menüsü ile Antalya’da konuklarını ağırlıyor. 

Ch’i Mutfağında, bitkisel bütünsel mutfağın gereği olan sağlıklı pişirme yöntemleri tercih ediliyor. Gıdalar özelliklerine göre en yüksek besin değeri elde edilecek şekilde fermantasyon, filizlendirme, kurutma ya da blend etme gibi tekniklerle işlenerek hazırlanıyor. “Eat the Rainbow” olarak bilinen gökkuşağı beslenmesi akımının öncülerinden bir mutfak olarak doğanın sunduğu rengarenk sebzeleri, meyveleri, bakliyat ve tohumları, birbirine uyumlu sos ve garnitürlerle servis ediyoruz. 

Ch’i For Life restoranı Nirvana Mediterranean Excellence ultra all inclusive konsept dahilinde otel misafirlerine ücretsizdir. 

Ch’i For Life tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en hızlı yükselen beslenme trendi vegan beslenme ve sağlıklı yaşama ilgi duyan ve kişisel beslenme alışkanlığına yenilik katmak isteyen konuklara doğru ve etkili bir rehber sunar. 

Ch’i For Life menüsünde yavaş sıkım hazırlanan sebze suları, smoothieler, farklı ülkelerin mutfaklarından esinlenilmiş kaseler ve dürümler ile kombuchadan hazırlanmış alkolsüz kokteyller, organik vegan şaraplar, beyaz şeker içermeyen tatlılar ve bitkisel sütlü dondurmalarla sağlıklı beslenmenin keyifli ve lezzetli tariflerini bulabilirsiniz. 

VEGAN

Nirvana Hotels
Ch'i For Life
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels