COSMO BIKE

Nirvana Mediterranean Excellence olarak Bisiklet Dostu Konaklama Sertifikasına layık görülmek en önemli değerlerimiz arasındadır. Sürdürülebilir turizm çalışmalarımız kapsamında Cosmo Bike ile misafirlerimizin hizmetine bisiklet kiralama, teknik servis - temizleme ve bisiklet turları gibi birçok çeşitli hizmet sunmaktayız. 

Bisiklet kullanıcısına bireysel fayda sağlarken aynı zamanda topluma ve çevreye de önemli katkılar sağlamaktadır. Cosmo Bike ile doğa ve sporun kombinasyonuyla oluşturduğumuz dünyamızda pedal çevirerek yeni deneyimler kazanabilirsiniz. 

BİSİKLETDOSTU

COSMOBIKEHİZMETLERİ
Bisiklet Kiralama ve Mağaza
BIKE SHOP

KİRALAMA VE MAĞAZA

Tahta denge bisikleti, 16-20-24 jant çocuk bisikleti, dağ ve şehir bisikleti gibi farklı kullanım alanlarına yönelik bisikletlerin kiralandığı bölümdür. Mağazadan talep edilen yedek parça ve aksesuarlar için sipariş oluşturabilirsiniz. 

Bisiklet Bakımı ve Tamir
BIKE TECHNIC

TEKNİK SERVİS VE YIKAMA ALANI

Bu alanda bisiklet tamiri için gerekli olan malzemeler bulunmakta olup uzman teknik servis personellerimiz tarafından tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Misafir kullanımına açık bir yıkama alanı da mevcuttur. 

Bisiklet Turları
TOURS

BİSİKLET TURLARI

Nirvana Mediterranean Excellence’da düzenlenen bisiklet turları ile en güzel sürüşlerinizi Göynük Kanyonu rotasında yaprken zorluk derecelerine göre üç kısma ayrılan yol rotalarından size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Cosmo Bike
ULAŞIM VE TRANSFER

Bisikleti ile birlikte konaklama yapacak misafirlerimiz için Antalya otogar veya havalimanından Nirvana Hotels’e özel araçlar ile transfer sağlanabilmektedir. Ayrıca misafir bisikletlerinin uçak ve otobüs gibi alanlarda taşıma sırasında zarar görmemesi için paketlenme işlemi gerçekleştirilir. Bu şekilde gelen misafirlerimizin paketleri açılıp bisiklet ayarları yapılarak teslim edilir.

 

Tel: +90 242 322 0000

 

Email: [email protected]

Nirvana Hotels
Cosmo Bike
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels