ME Spa by L'Occitane

Nirvana Mediterranean Excellence Türkiye’de ilk kez kapılarını açan Spa L’Occitane ile her ayrıntısında Akdeniz ruhunun güzelliklerini saklıyor. Doğadan ilham alan Fransız güzellik markası L’Occitane En Provence ile gerçekleştirilen ortaklıkla spa konseptini wellness deneyimiyle hizmetinize sunuyoruz. Birinci sınıf sürdürülebilir güzellik ve sağlıklı yaşam ürünlerinin önde gelen uluslararası üreticisi olan L’Occitane rahatlatıcı müzikleri, geleneksel masaj terapileri, duyulara hitap eden eşsiz ritüelleriyle huzur ve iç dengenizi kurmanıza yardımcı olacak.

 

Lavanta konseptiyle hizmetinize sunulan ME Spa by L’Occitane, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebileceğiniz bir kaçış limanıdır. Lavantanın kendine has rengiyle dekore edilerek duyularınızı canlandıracak eşsiz bir deneyim sunuyor. Nirvana Mediterranean Excellence sizleri unutulmaz bir beden ve zihin kaçamağı sunan ME Spa by L’Occitane dünyasına davet ediyor.

 

YÜZBAKIMI

MASAJ

MASSAGESERVICES
Bölgesel Masajlar

BÖLGESEL MASAJLAR

Bölgesel masajların tedavi edici ve iyileştirici özelliklerini keşfedin. Ağrılı veya özel olarak istenen bölgeye yoğunlaşarak kas gerginliğini azaltır, bölgeyi yumuşatır, besler ve koruma sağlar.

Peeling ve Sargılar

PEELING VE SARGILAR

Peeling ve sargı bakımlarıyla vücutta bulunan ölü deriler arındırılarak, nazik ve etkili bir bakım sağlanır. Cildinizi pürüzsüz ve yumuşak hale getiren bu bakım türleriyle sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.

L’Occitane Ritüeller

L’OCCITANE RİTÜELLER

Beden ve zihninizdeki yorgunluktan ve stresten kurtulun. Spa deneyiminizi en iyi şekilde yaşayabilmeniz için hazırlanan sessiz ve rahatlatıcı alanda arkadaşınızla, sevdiğinizle veya kendi başınıza vakit geçirebilirsiniz. 

Türk Hamamı
Kese & Köpük

Türk hamam geleneğinin vazgeçilmezlerinden olan kese ve köpük, derin gevşeme ve gerginlik azaltmanın yanı sıra cildin daha parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kese sayesinde cilt ölü derilerden arındırılır ve gözenekler açılır. Daha sonra yapılan köpük masajıyla kan dolaşımı hızlanır ve toksinlerin atılmasına olanak sağlanır. Derin gevşeme sağlayacağınız bu masajla pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Köpük Masajı

Cildinizi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturacak köpük masajıyla yenilenmiş hissedin. Köpük masajı, klasik masaj teknikleri eşliğinde doğal sabun ve vücut şampuanı köpükleri kullanılarak yapılır. Gözeneklerinizin açılmasını ve rahatlamanızı sağlayacak olan bu masajla unutulmaz bir deneyim sizleri bekliyor.

HOTEL RESERVATION INFORMATION

  • Günler:
    Her Gün
  • Çalışma Saatleri:
    09:00 - 19:00
  • SPA HEDİYE KARTLARI:
    Spa Hediye Kartları, Spa Resepsiyonunda mevcuttur.
  • SCHEDULING AN A APPOINTMENT:

Nirvana Hotels
ME spa by L'Occitane
Nirvana Hotels
NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels