P-ASSISTANT

Nirvana Hotels’te konaklayan misafirlerimiz otomatik olarak P-Assistant hizmetinden faydalanabilmektedir. Ayrıcalıklı kişisel asistan hizmeti olan P-Assistant, her ülkeden misafire hitap edebilecek uygun dil bilgisine sahip, nitelikli bir ekipten oluşmaktadır. Check-in sürecinizden başlayıp tesisten ayrıldığınızda dahi her türlü talep ve ihtiyacınız birebir hizmet anlayışı ile eksiksiz tamamlanır.

Cosmo Bike
P-ASSISTANT İLETİŞİM

Tel:  +90 242 322 0000

E-mail: [email protected]

 

ÇAĞRI MERKEZİ 444 0 552

7/24 DESTEK
Anında Ulaşın

Konaklamanız boyunca ihtiyaç ve istekleriniz için sizlere eşlik eden P-Assistant ile dilediğiniz anda iletişime geçebilirsiniz. Birebir hizmet çerçevesinde 7/24 hizmetinizde olan tatil asistanlarımız ile tablet ve telefonlarınızdan anında iletişim kurarak otel içi etkinlik ve hizmetlerimizi daha yakından takip edin. 

Her Türlü Tatil İhtiyacınızda Yanınızdayız.

A la Carte restoranlarımızdan size özel rezervasyon taleplerinize, özel istekleriniz ve olası bir aksilikteki ihtiyaçlarınız esnasında ayrıcalıklı kişisel asistanınız daima yanınızda. Tüm Nirvana Hotels markaları ile P-Assistant aracılığı ile iletişim kurabilir, konsept ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels