COSMOPOLITAN CITY CLUB

Antalya’nın kalbinde avantajlarla dolu Cosmopolitan City Club fırsatları sizi bekliyor!

Nirvana Cosmopolitan Hotel şehir merkezinde bulunan konumu ve size özel ayrıcalıklar sunan dünyasıyla hizmetinizde. Misafir memnuniyetini her zaman ön planda tutan felsefesiyle birbirinden özel fırsatlar sunarak konuklarına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. City Club ayrıcalıklarını yaşamak için bu fırsatlar dünyasına davetlisiniz.

City Club otelde konaklayarak veya dış katılım ile avantajlı tekliflerden faydalanmanızı sağlayan bir üyelik kartıdır. Farklı statülerdeki üyelik kartları ile spor salonu, spa, hamam ve sauna, havuz, aquapark ve sahil alanları, restoran indirimleri gibi birçok imkandan faydalanabilirsiniz. Cosmopolitan City Club üyeliği ile ayrıcalıklı deneyimin keyfini çıkarın.

CITY CLUB

“COSMOPOLITAN CITY CLUB CARD” İLE BİRBİRİNDEN ÖZEL AYRICALIKLAR
Nirvana Hotels
SPOR
SPOR

COSMO FIT

TechnoGym ekipmanları ve uzman bir kadro ile kaliteli sporu yaşayabileceğiniz Cosmo Fit fitness club üyeliğine City Club avantajlarıyla başlayın. 

SPA & WELLNESS
WELLBEING

SPA & WELLNESS

Duyularınızı ME Spa by L’Occitane ile uyandıracak eşsiz masaj ve bakım ritüellerini, City Club kartının ayrıcalıklı indirim fırsatlarıyla deneyimleyin.

SEVİMLİ DOSTLARINIZ
SEVİMLİ DOSTLARINIZ

LUXY PET HOTEL

Luxy Pet Hotel’de evcil dostlarınıza uzman kişiler tarafından sağlanan özel bakımdan City Club indirimleriyle yararlanın.

Nirvana Hotels
COSMOPOLITAN BUSINESS

Birbirinden özel tasarlanmış lüks ofislerde prestijli markalara ve profesyonel iş hayatına değer katacak çok özel ayrıcalıklar, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş hizmet ve servis detayları, eğitimli “Business Assistant” çalışanları ve City Club ayrıcalıkları ile eşsiz bir çalışma ortamı sunuyor. 

SUN & BEACH / WINE & DINE

Günübirlik ve konaklamasız paketlerden Sun & Beach ile Aqua Atlantis, havuz ve sahilin keyfini çıkarabilir, paket dahilindeki bölümlerden sınırsız yeme-içme hizmeti alabilirsiniz.

 

Wine & Dine paketi ile Cosmos Restoranda açık büfe konseptli akşam yemeğinin, mahzen şaraplarının, yerli ve yabancı içecek koleksiyonunun tadını çıkarın. 

NirvanaHotels
WHATSAPP'TAN İLETİŞİME GEÇİN
Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için lütfen tıklayınız.
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels