CRISPY KIDS WORLD

Crispy Kids World’e Hoş Geldiniz!

Nirvana Cosmopolitan’da çocukları ve gençleri renkli bir dünya karşılıyor.

Çocuklar profesyonel ekibimizle Crispy Kids World’de eğlenceli ve güvenli zamanın tadını çıkarırken Nirvana Cosmopolitan’ın ayrıcalıklarla dolu büyülü dünyası ise aileleri bekliyor.

YAŞ ARALIKLARI
NirvanaHotels
Mini Club

Mini Club misafirlerimize en güzel konaklamayı sunmak için eğitici ve eğlenceli özel programlardan oluşan konseptler hazırlıyoruz.

4-7 Yaş
Maxi Club

Playstation ve Lego odası, atölyeler, sanatsal aktiviteler ve en güzel oyunlardan oluşan rüya gibi bir tatil Maxi Club misafirlerimizi bekliyor. 

8-12 Yaş
Teenage Club

Genç misafirlerimiz ile rotamızı birlikte çiziyoruz. Bilimsel deneylerle keşfe çıkıyor, doğanın tadını çıkararak macera dolu bisiklet turları düzenliyoruz. 

12-16 Yaş
NirvanaHotels

Baby Club’ta 0-3 yaş grubu misafirlerimiz, ebeveynleri eşliğinde etkinliklere katılabilir. Bebekler için özel etkinlikler sunarak aileleri ile birlikte keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyoruz.

MINI CLUB

NirvanaHotels
Mutlu Minik, Mutlu Aile

Mutlu Minik, Mutlu Aile

Minik konuklarımız ile güzel bir sabaha yoga ve jimnastik yaparak başlıyoruz. Farklı branşlardaki kurslarımızda eğitimlerimizi tamamlayıp yüz boyama, su oyunları ve Jenga gibi çeşitli aktivitelerden oluşan programımıza devam ediyoruz. 

Birlikte pizza yapıyor, alçı ile farklı objeler üretiyor, tatili unutulmaz bir anıya dönüştürmek için şişe boyuyor ve el becerisini geliştirmeye yönelik etkinlikler düzenliyoruz. 

NirvanaHotels

MAXI CLUB

NirvanaHotels

Mutlu Çocuk, Mutlu Aile

Maxi Club’ta güne yoga, jimnastik, su jimnastiği, 3D çiçek yapımı ve alçı uygulamaları ile başlıyoruz. Çocuklarımızın el becerilerini geliştirmek için pizza, kokteyl ve bileklik yaparak programımıza devam ediyoruz. Twister ve Mikado gibi eğlenceli oyunlar oynuyor, sıcak ve soğuk oyun hamurlarıyla oyuncaklar yapıyoruz. 

Gün içerisinde basketbol, dart gibi spor dallarında bu yaş grubuna uygun turnuvalar düzenliyoruz. 

Mutlu Çocuk, Mutlu Aile
NirvanaHotels

TEENAGE CLUB

NirvanaHotels
Mutlu Genç, Mutlu Aile

Mutlu Genç, Mutlu Aile

Her sabah günlük programımıza başlamadan önce genç misafirlerimiz ile toplantı yapıyor, eğlenceli bir gün için aktivitelerimizi onların da düşüncelerine göre renklendirip çeşitlendiriyoruz. Dart, Jenga, Mikado, Boccia, Bil Bakalım Kim ve Pingpong oynuyoruz. 

Haftalık programımızda resim kursu ve ebru sanatının yer aldığı eğitimler veriyor; futbol, voleybol, basketbol ve frizbi oynayarak açık havada aktiviteler düzenliyoruz. 

NirvanaHotels
NirvanaHotels

Montessori ve Waldorf eğitim modellerini benimseyerek iklim değişikliği ve doğal kaynakların tüketiminin en aza indirilmesi bilincini, doğa ve hayvan sevgisini, geri dönüşümün önemini çocuklarımıza kazandırıp bizimle geçirdikleri süreçte eğlenerek öğrenebilmeleri için çalışıyoruz. 

NirvanaHotels
Montessori Eğitim Modeli

Çocuğun ilgi alanlarına, kişilik özelliklerine, becerilerine, öğrenme hızına göre hazırlanmış bir ortamın hareket özgürlüğü ve ideal gelişim açısından önemine vurgu yapar.

NirvanaHotels
Çevre Bilinci

Doğru çevre bilincini oluşturmak için çalışıyoruz. Canlıların yaşam alanlarını tanıyan duyarlı gençler için bir tatil konseptinden çok daha fazlasını sunuyoruz.

NirvanaHotels
Waldorf Eğitim Modeli

Eğitimi bir sanata dönüştürmeyi amaç edinir. Çocuk gelişiminin ruhsal, ahlaki, sosyal, fiziki ve zihinsel açılardan çok yönlü olarak ilerlemesi gerektiğini savunur.

EKHİZMETLER
NirvanaHotels
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels