CRISPY KIDS WORLD

Crispy Kids World’e Hoş Geldiniz!

Nirvana Dolce Vita’da çocuklar ve gençleri renkli bir dünya karşılıyor.

Mini Club, Maxi Club, Teenage Club olmak üzere üç ayrı yaş grubuna uygun aktiviteler ve özel programlar ile hizmet vermekteyiz. Çocuklar profesyonel ekibimizle Crispy Kids World’de eğlenceli ve güvenli zamanın tadını çıkarırken aileleri Nirvana Dolce Vita’nın ayrıcalıklarla dolu büyülü dünyası bekliyor.

 

YAŞ ARALIKLARI
NirvanaHotels
4-7 Yaş

Mini Club misafirlerimize en güzel konaklamayı sunmak için eğitici ve eğlenceli özel programlardan oluşan konseptler hazırlıyoruz.

8-12 Yaş

Playstation ve Lego odası, atölyeler, sanatsal aktiviteler ve en güzel oyunlardan oluşan rüya gibi bir tatil Maxi Club misafirlerimizi bekliyor. 

13-16 Yaş

Genç misafirlerimiz ile rotamızı birlikte çiziyoruz. Bilimsel deneylerle keşfe çıkıyor, doğanın tadını çıkararak macera dolu bisiklet turları düzenliyoruz. 

NirvanaHotels

Baby Club’ta 0-3 yaş grubu misafirlerimiz, ebeveynleri eşliğinde etkinliklere katılabilir. Özel oyuncaklar ve uyku saatinde rahatça uyuyabilecekleri yataklar eşliğinde keyifli zamanlar geçirmelerini sağlıyoruz.

Mini Club

NirvanaHotels
Mutlu Minik, Mutlu Aile

Mutlu Minik, Mutlu Aile

Dopdolu Mini Club konseptimiz ile küçük misafirlerimize konaklamaları boyunca eğlendirirken öğreten çeşitli aktiviteler sunuyoruz. Sinema odası, lego oyun odası, trambolin, top havuzu ve etkinlik odası gibi birçok alanda yaratıcı içerikler hazırlıyoruz. 

El becerilerini geliştirmeye yönelik pratikler yapıyor, her misafirimizin farklı ilgisine yönelik olan etkinlikleri programımıza ekliyoruz. 

NirvanaHotels

Maxi Club

NirvanaHotels

Mutlu Çocuk, Mutlu Aile

Maxi Club’taki misafirlerimiz ile doğa ve çevre bilinci oluşturmaya yönelik farkındalık duygusu yaratacak atölyeler yapıyoruz. Açık alanda keşif gezileri düzenleyerek doğayı birlikte deneyimliyoruz. Farklı malzemeleri bir araya getirerek üç boyutlu çalışmalar ile kukla ve maketler yapıyoruz. 

Eğlenceli masa oyunları oynayarak farklı spor branşlarında turnuvalar düzenliyoruz. 

Mutlu Çocuk, Mutlu Aile
NirvanaHotels

Teenage Club

NirvanaHotels
Mutlu Genç, Mutlu Aile

Mutlu Genç, Mutlu Aile

Teenage Club’ta dopdolu bir gün için aktivitelerimizi planlarken genç misafirlerimizin düşünce ve önerilerini önemsiyoruz. Havuz saatimizde aquapark’ın tadını çıkarıyoruz. Açık hava etkinliklerimize futbol, basketbol, plaj voleybolu masa tenisi ve dart branşlarında turnuvalar düzenleyerek devam ediyoruz. 

Ayrıca okçuluk dersleri düzenleyerek birlikte pratik denemeler yapıyoruz. 

NirvanaHotels
NirvanaHotels

Montessori ve Waldorf eğitim modellerini benimseyerek iklim değişikliği ve doğal kaynakların tüketiminin en aza indirilmesi bilincini, doğa ve hayvan sevgisini, geri dönüşümün önemini çocuklarımıza kazandırıp bizimle geçirdikleri süreçte eğlenerek öğrenebilmeleri için çalışıyoruz.

NirvanaHotels
Montessori Eğitim Modeli

Çocuğun ilgi alanlarına, kişilik özelliklerine, becerilerine, öğrenme hızına göre hazırlanmış bir ortamın hareket özgürlüğü ve ideal gelişim açısından önemine vurgu yapar. 

NirvanaHotels
Waldorf Eğitim Modeli

Eğitimi bir sanata dönüştürmeyi amaç edinir. Çocuk gelişiminin ruhsal, ahlaki, sosyal, fiziki ve zihinsel açılardan çok yönlü olarak ilerlemesi gerektiğini savunur.  

NirvanaHotels
Doğa Eğitimleri

Çocuklarımızın bilişsel, duygusal ve sosyal anlamdaki öğrenme alanlarını geliştirmek için doğa ve çevre üzerine eğitimler düzenliyor, keşif turlarına çıkıyoruz. 

EKHİZMETLER
NirvanaHotels
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels