CRISPY KIDS WORLD

Crispy Kids World’e Hoş Geldiniz!

 

Nirvana Mediterranean Excellence’da çocuklar ve gençleri renkli bir dünya karşılıyor. 
Mini Club, Maxi Club, Teenage Club olmak üzere üç ayrı yaş grubuna uygun aktiviteler ve özel programlar ile hizmet vermekteyiz. Çocuklar profesyonel ekibimizle Crispy Kids World’de eğlenceli ve güvenli zamanın tadını çıkarırken aileleri Nirvana Mediterranean Excellence’ın ayrıcalıklarla dolu büyülü dünyası bekliyor.

YAŞ ARALIKLARI
NirvanaHotels
MINI CLUB

Mini Club misafirlerimize en güzel konaklamayı sunmak için eğitici ve eğlenceli özel programlardan oluşan konseptler hazırlıyoruz.

4-7 Yaş
MAXI CLUB

Playstation ve Lego odası, atölyeler, sanatsal aktiviteler ve en güzel oyunlardan oluşan rüya gibi bir tatil Maxi Club misafirlerimizi bekliyor. 

8-12 Yaş
TEENAGE CLUB

Genç misafirlerimiz ile rotamızı birlikte çiziyoruz. Bilimsel deneylerle keşfe çıkıyor, doğanın tadını çıkararak macera dolu bisiklet turları düzenliyoruz. 

13-16 Yaş
NirvanaHotels

Baby Club’ta 0-3 yaş grubu misafirlerimiz, ebeveynleri eşliğinde etkinliklere katılabilir. Anne bebek yogası, duyu gelişim aktivitesi ve kinetik kum keşif aktiviteleri düzenliyor, ritim sınıfı ve Baby Disko’da özel etkinlikler oluşturuyoruz.

Mini Club

NirvanaHotels
Mutlu Minik Mutlu Aile

Mutlu Minik Mutlu Aile

Doğada yoga ve jimnastik yaparak güne başlıyor, çocuklara özel zumba ve aerobik etkinlikleri ile devam ediyoruz. Müzik, drama ve ritim sınıflarımızda minik misafirlerimizin sanatsal becerilerini geliştirmeye yönelik interaktif aktiviteler düzenliyoruz. Doğal boyalar ile resim çalışmaları yapıyor, üç boyutlu kukla ve maketler tasarlıyoruz. 

 

NirvanaHotels

Maxi Club

NirvanaHotels

Mutlu Çocuk Mutlu Aile

Maxi Club’ta en güzel izcilik ve keşif atölyelerini düzenleyerek küçük misafirlerimizi Nirvana ME’nin muhteşem doğası ile buluşturuyoruz. Bilim atölyemizde dinozorların gizemli dünyasına dalıyor, bitki yetiştirmenin inceliklerini öğreniyor, uygulamalı olarak deneyler yapıyoruz. Kids Chef mutfak aktiviteleri içeriğimizde farklı tarifler deneyip sağlıklı yaşam üzerine meyve festivalleri düzenliyoruz. 

Mutlu Çocuk Mutlu Aile
NirvanaHotels

Teenage Club

NirvanaHotels
Mutlu Genç Mutlu Aile

Mutlu Genç Mutlu Aile

Teenage Club’ta dopdolu bir gün için aktivitelerimizi planlarken genç misafirlerimizin düşünce ve önerilerini önemsiyoruz. Açık hava etkinliklerimize futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi ve dart branşlarında turnuvalar düzenleyerek devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz için sağlıklı içecekler ve miksoloji kursları veriyoruz. 

NirvanaHotels
NirvanaHotels

Montessori ve Waldorf eğitim modellerini benimseyerek iklim değişikliği ve doğal kaynakların tüketiminin en aza indirilmesi bilincini, doğa ve hayvan sevgisini, geri dönüşümün önemini çocuklarımıza kazandırıp bizimle geçirdikleri süreçte eğlenerek öğrenebilmeleri için çalışıyoruz. 

NirvanaHotels
Montessori Eğitim Modeli

Çocuğun ilgi alanlarına, kişilik özelliklerine, becerilerine, öğrenme hızına göre hazırlanmış bir ortamın hareket özgürlüğü ve ideal gelişim açısından önemine vurgu yapar. 

NirvanaHotels
Çevre Bilinci

Doğru çevre bilincini oluşturmak için çalışıyoruz. Canlıların yaşam alanlarını tanıyan duyarlı gençler için bir tatil konseptinden çok daha fazlasını sunuyoruz. 

NirvanaHotels
Waldorf Eğitim Modeli

Eğitimi bir sanata dönüştürmeyi amaç edinir. Çocuk gelişiminin ruhsal, ahlaki, sosyal, fiziki ve zihinsel açılardan çok yönlü olarak ilerlemesi gerektiğini savunur.

EKHİZMETLER
NirvanaHotels
NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels NirvanaHotels